CZK  |  EUR
Kariéra   |   Download   |   Vše o nákupu   |   Reklamační řád   |   Servis mobilních telefonů  |   Prodejny  |   Kontakty
Menu
Menu
Záhlaví skupiny
Upozornění
Informace
Mastercard, VISA


Autorizované serivsní středisko pozáručních oprav Aligator
Zelená firma
Zpětný odběr baterií a akumulátorů
Přátelský e-shop, certifikovaný e-shop České pošty
Dopravce WE|DO
Dopravce WE|DO
MNK Modřice

Servis mobilních telefonů

Hledáte spolehlivý servis pro Váš mobilní telefon? Náš tým profesionálních techniků s dlouholetou praxí je vám plně k dispozici.

Co nabízíme?

Díky rozsáhlým zkušenostem nabízíme komplexní pozáruční servis všech běžně dostupných značek mobilních telefonů. Poradíme si i s tablety či chytrými hodinkami značek Samsung, Apple, Lenovo, Huawei a dalších.

Mezi jednodušší nabízené opravy patří výměny LCD displejů, baterií, drobných servisních dílů, odblokování a upgrade firmware. Kvalitou a rychlostí budete překvapeni i u složitějších typů oprav zahrnující pájení, výměny BGA, MicroBGA a μBGA.

Neustále se posouváme, inovujeme a aplikujeme nejmodernější pracovní postupy za využití špičkového servisního vybavení.

Vaše zařízení k servisnímu úkonu rádi přijmeme na kterékoliv z našich 18-ti značkových prodejen mobilprovás po celé České republice. Naši prodejci Vám ochotně poradí, odpoví na dotazy a založí servisní zakázku. Aktuální stav zakázky následně můžete sledovat na našich webových stránkách mobilprovas.cz/servis.

Přístroj k opravě také můžete zaslat jakoukoliv přepravní společností na adresu mobilprovás, Košinova 93, Brno 612 00. Po dokončení opravy jej obratem zašleme zpět na Vámi zvolenou adresu. Pokud s procesem potřebujete poradit či máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na info@mobilprovas.cz a rádi Vám poradíme!

Jak dlouho oprava trvá?

Doba opravy je ovlivněna dostupností náhradních dílů a složitostí opravy. Opravy, pro které máme skladem náhradní díly, ukončujeme nejpozději druhý den po přijetí. Na vybraných prodejnách můžete využít služby Express servis, zde je více než 60% oprav dokončeno do 3 hodin a více než 85% oprav vyřešíme do 24 hodin!

Express servis aktuálně nabízíme na těchto prodejnách mobilprovás:

Kolik oprava stojí?

Jsme dlouhodobě jedničky na trhu a není to náhodou - najdete u nás ty nejlepší ceny oprav! Cena opravy se liší dle náročnosti úkonu a modelu telefonu. Cenu si vždy společně před zahájením opravy odsouhlasíme, takže přesně víte, kolik Vás oprava bude stát. Pokud v průběhu opravy narazíme na další vadné či poškozené součástky, ozveme se Vám a budeme Vás detailně informovat o dalším možném způsobu dokončení opravy včetně případné změny ceny.

 
Jaké díly budou použity při opravě?

Při realizaci oprav používáme v drtivé většině originální náhradní díly. V případě, že originální díly už nejsou dostupné, nabídneme Vám vhodnou alternativu ve vysoké kvalitě vyrobenou dle stejných standardů kvality, za použití shodných materiálů jako je tomu u originálních dílů.

Je na opravu záruka?

Za skvěle provedeným servisním úkonem si stojíme. Poskytujeme plnou záruku 12 měsíců na provedené práce včetně použitých náhradních dílů.